Czy dostępne na rynku kartony na owoce są trwałe?

Zajmujący się sprzedażą truskawek, borówek, porzeczek itp. artykułów przedsiębiorcy, którym zależy na środowisku, szukają ekologicznej alternatywy dla plastikowych skrzynek i pudełek. Oczekują jednak od pojemników z innych materiałów, że zagwarantują one produktom bezpieczeństwo w transporcie i przechowywaniu. Jakie opakowania wybrać, aby sprostały wymaganiom? Dowiedz się tego z poniższego tekstu!

Opakowania przyjazne środowisku

Chcąc mieć pewność, że nie szkodzi się naturze, coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się obrotem płodami rolnymi decyduje się na opakowania z różnych rodzajów tektury. W sprzedaży są ekologiczne i niezwykle efektowne kartony na owoce i warzywa, które nie tylko spełnią swoją funkcję i ochronią zapakowane w nie artykuły podczas transportu i przechowywania, ale też przyciągną uwagę kupujących swoim kształtem lub estetycznym nadrukiem. Mogą one być również nośnikiem reklamy i tym samym przyczynić się do rozpowszechnienia pozytywnego wizerunku firmy.

Kartony na owoce – najważniejsze zalety

Poza tym, że pudełka tekturowe są przyjazne środowisku i doskonale chronią zapakowane w nie owoce czy warzywa, mają wiele innych, pozytywnych cech, o których warto wspomnieć. Należą do nich:

  • lekkość,
  • niska cena,
  • możliwość personalizacji dzięki wybranej formie nadruku,
  • możliwość kształtowania zgodnie z oczekiwaniami.

Wszystko to sprawia, że są coraz częściej wykorzystywane nie tylko w marketach i sklepach, ale także na targowiskach.

Kartony – czy tylko na owoce?

Przedsiębiorcy z wielu gałęzi gospodarki sięgają obecnie po opakowania z tektury litej lub falistej. Potrzebuje ich branża e-commerce, której przedstawiciele  kupują w Poznaniu kartony fasonowe. Pudełka te, poza estetyką i wytrzymałością, mają mnóstwo zalet. Są łatwe w składaniu i zamykaniu i nie wymagają kleju ani innego mocowania, a ponadto mogą zostać wykonane w dowolnej wielkości i kształcie, zgodnie z potrzebami zamawiającego.

W sprzedaży są również kartony klapowe, z których korzystają producenci rozmaitych wyrobów, w tym także rowerów czy sprzętu RTV AGD. Nabywają je też firmy przeprowadzkowe do pakowania mienia klientów.

Co oprócz kartonów produkuje się z tektury?

Przedsiębiorcy pragnący wyeksponować drobne towary lub wypromować swoją markę znajdą w sprzedaży standy i displaye z kartonu. To produkty o mocnej, przemyślanej konstrukcji i dopasowanej do oczekiwań szacie graficznej. Potrzebujesz kartonów na owoce lub inne artykuły? Sprawdź ofertę na stronie!

News Reporter