Czy hybryda french to dobre rozwiązanie?

Moda nieustannie się zmienia, także ta dotycząca manicure, toteż można zastanawiać się, jakie opcje są obecnie w modzie, a jakie zdecydowanie odeszły do lamusa. Dotyczy to zwłaszcza pań stawiających na modną stylizację, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wybierać dla siebie manicure, jaki po prostu się podoba. A jak to jest z popularnym niegdyś frenchem? Czy nadal jest modny, zwłaszcza w epoce hybryd? Sprawdź!

Manicure francuski —  wyjątkowa propozycja

Od kiedy tylko kobiety poznały ten sposób malowania paznokci, pokochały go i długi czas nie chciały się z nim rozstawać —  mimo że stylizacja taka wcale nie jest najłatwiejsza. Oczywiście kiedy chodzi się na paznokcie do kosmetyczki, nie ma problemu, jednak samodzielne równe pomalowanie końcówek płytek na biało, a reszty —  perłowym czy beżowym lakierem, w ten sposób, by całość prezentowała się perfekcyjnie, to nie lada sztuka. Na pewno jednak praktyka czyni mistrza, poza tym można posiłkować się na przykład specjalnymi paskami. Z pewnością też warto nieco się postarać, gdyż wysiłek ten będzie wynagrodzony.

Nie bez powodu kobiety kochają popularnego frencha i na pewno nigdy całkowicie nie wyjdzie on z mody. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że nadaje dłoniom niezwykle schludny, estetyczny wygląd. Paznokcie wyglądają też na bardzo zadbane. W dodatku ten typ stylizacji zapewnia dyskretny efekt, co oznacza, że jest idealny do szkoły, do biura czy na inne ważne okazje, gdzie nie wypada mieć krzykliwych paznokci. Pasuje do eleganckich kobiet i świetnie wygląda do opalonych dłoni, jest to zatem propozycja dla każdego.

French w wersji hybrydowej? Zdecydowanie tak!

Postawienie na hybrydy french to zdecydowanie dobry wybór dla wszystkich miłośniczek takiego subtelnego manicure, gdyż stylizacja hybrydowa pozwala cieszyć się pięknym efektem znacznie dłużej. Poza tym w sprzedaży można znaleźć lakiery, które wydatnie ułatwiają samodzielne malowanie, między innymi poprzez odpowiednią konsystencję i łatwe rozprowadzanie. Dzięki temu nie trzeba odwiedzać kosmetyczki, a dłonie wyglądają świetnie.

News Reporter