Czy kartony mogą zastąpić plastikowe opakowania na owoce??

Hurtownie i sklepy zajmujące się sprzedażą płodów ziemi często poszukują odpowiednich opakowań zbiorczych i jednostkowych, które byłyby przyjazne środowisku. Duże ilości pomidorów, pomarańcz czy innych twardszych artykułów można pakować w drewniane skrzynki, ale sporo, zwłaszcza miękkich produktów, pakuje się w plastik. Jak tego uniknąć? Przeczytaj dalszą część artykułu!

Czym zastąpić plastikowe pudełka na owoce?

Jednym z najtańszych, a jednocześnie ekologicznych rozwiązań są rozmaite kartony na owoce i warzywa. Produkuje się je z różnej grubości, wytrzymałej tektury litej lub falistej, której rodzaj jest dopasowany do potrzeb klienta oraz do specyfiki pakowanego artykułu. Zapakowany w takie pudełka towar jest bezpieczny nie tylko podczas transportu, ale też w czasie przechowywania. 

Gdzie sprawdzą się kartony tekturowe?

Opakowania tekturowe na owoce czy warzywa świetnie spełnią swoją funkcję  nie tylko w hurtowniach czy marketach, ale także na lokalnych targowiskach. Oferuje się je w wielu konstrukcjach, rozmiarach i z różnej grubości tektury. W zależności od potrzeb, można zdecydować się na zakup pudełek:

  • bez nadruku,
  • z pełnym nadrukiem,
  • z jednokolorowym nadrukiem na maturalnym kartonie kraft.

Są to produkty cechujące się modnym minimalizmem i prostym stylem, które mogą przyczynić się do rozpowszechnienia i budowania wizerunku danej marki. 

Czy w ofercie są tylko kartony na owoce?

Każdy przedsiębiorca poszukujący ekologicznych opakowań znajdzie odpowiadające jego potrzebom kartony w Poznaniu . W bogatym asortymencie są także wysokiej jakości pudełka fasonowe i klapowe w wielu rozmiarach i kształtach. Możliwe jest również zamówienie pudełek o dowolnym kształcie i na każdy produkt, które tworzone są na indywidualne zamówienie. Pozwalają na to doskonale wykwalifikowana, kreatywna załoga oraz wyposażony w nowoczesne maszyny park maszynowy. Osoby zainteresowane prostymi, acz skutecznymi nośnikami reklamy znajdą tam także efektowne standy i displaye o przemyślanej konstrukcji i ciekawej szacie graficznej. 

W jakich branżach wykorzystuje się takie kartony?

W zasadzie niewiele jest takich dziedzin gospodarki, w których rozmaite pudełka tekturowe nie byłyby potrzebne. Odpowiednio dobrane przydają się w sklepach spożywczych, odzieżowych, z artykułami przemysłowymi, ale kupują je również producenci. Niezależnie od tego, na jakie produkty potrzebne Ci są kartony, zajrzyj na stronę i zapoznaj się z ofertą!

News Reporter