Czym jest odtłuszczacz oferowany przez markę bioExpert?

Każdy, kto choć raz miał do czynienia ze sprzątaniem, wie, że szczególnie trudne do usuwania są zanieczyszczenia z tłuszczu. Co istotne, substancje takie nie tylko powodują zabrudzenia na różnego rodzaju powierzchniach, jak elementy wyposażenia kuchennego, ale też zatykają rury. Tylko częściowo tłuszcz jest rozpuszczany przez spuszczaną do kanalizacji gorącą wodę, a poza tym w wielu zlewach korzysta się z niej incydentalnie, gdyż zmywanie odbywa się w zmywarce. W takich przypadkach może dochodzić do pojawiającej się z czasem niedrożności rur oraz nieprzyjemnych zapachów. Sprawdź, co pomoże ci w uporaniu się z takimi problemami.

Odtłuszczacz bioExpert —  preparat inny niż wszystkie

Na rynku nie brakuje preparatów nazywanych odtłuszczaczami. Zwykle są to produkty przeznaczone do zmywania tłustych zabrudzeń z różnych powierzchni, na przykład przypaleń z piekarnika. Takie artykuły obiecują wyjątkowo skuteczne działanie, bez szorowania i smug. Jednak odtłuszczacz marki bioExpert to produkt będący odpowiedzią na znacznie większe wyzwanie — jest on przeznaczony do udrożniania rur poprzez usuwanie z nich złogów tłuszczu. Stosuje się go w przypadku ich zmniejszonej drożności, a także pojawiania się nieprzyjemnych zapachów. W takich sytuacjach często sięga się po domowe sposoby, z wykorzystaniem soli, octu czy sody, a także detergenty, jednak nie zawsze są one w stanie poradzić sobie z tłuszczem, wpływając jedynie na zwykłe zabrudzenia. Ten preparat rozbija i upłynnia złogi, jest zatem w stanie poradzić sobie nawet z zatorami, na przykład w przypadku, gdy rury długi czas były nieudrożniane.

Jego działanie jest tak silne, że stosuje się go nawet w separatorach. W dodatku użytkowanie jest niezwykle proste —  wystarczy wsypać zalecaną przez producenta ilość proszku do zlewu, spłukać dużą ilością wody i pozostawić na kilka godzin. Jest to świetna alternatywa dla rozkręcania poszczególnych elementów, jak rury i kolanka, celem ich umycia.

Do każdej kuchni

Łatwość stosowania, skuteczność i bezpieczeństwo tego preparatu czynią go idealnym wyborem do każdej kuchni — domowej czy restauracyjnej. Sprawdzi się w użytku prywatnym oraz profesjonalnym, wspierając nie tylko działanie kanalizacji, ale też systemów oczyszczania ścieków. W dodatku jest całkowicie obojętny dla rur, nie powodując ich korozji nawet przy częstym stosowaniu.

News Reporter