Dobra agencja pośrednictwa pracy w Katowicach

Prowadzisz firmę produkcyjną, usługową lub handlową i poszukujesz dodatkowych pracowników? Jak uzupełnić wakaty i zyskać kadrę o kwalifikacjach oraz umiejętnościach idealnie dopasowanych do stanowisk, które pozostają do obsadzenia? Wsparcie fachowców od HR będzie nieocenione. Przeczytaj i zyskaj rzetelną pomoc w rekrutacji do zajęć stałych lub sezonowych.

Jak działa agencja pośrednictwa pracy?

Jej celem jest połączenie przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowej siły roboczej, z osobami poszukującymi zatrudnienia. Agencja pośrednictwa pracy zapewnia profesjonalne wsparcie obu stronom. Właściciele i menadżerowie wyższego szczebla mają obecnie duży problem z pozyskaniem odpowiedzialnych ludzi, którzy chcą związać się z firmą na dłużej.

Rekordowo niskie bezrobocie, starzejące się społeczeństwo oraz niedopasowanie systemu edukacji do rzeczywistych realiów rynkowych sprawia, że w niektórych branżach, z roku na rok, pojawia się coraz mniej odpowiednich kandydatów. Agencja pracy tymczasowej w Katowicach pomaga śląskim pracodawcom rozwiązać ten problem.

Doświadczony zespół pozwala zlecającym szybko uzupełniać wolne stanowiska, co oszczędza pieniądze na przestojach i pozwala skupić się na podstawowej działalności. Pośrednik pracy w Katowicach przejmuje wiele czasochłonnych zadań. Należą do nich:

  • przygotowywanie przejrzystych ogłoszeń i zamieszczanie ich w miejscach, które docierają do szerokiej rzeszy odbiorców,
  • analiza nadesłanych CV i listów motywacyjnych pod kątem konkretnych wymagań,
  • rozmowy z kandydatami,
  • dopełnianie formalności związanych z zatrudnieniem – agencja zatrudnienia zajmuje się zgłaszaniem do ZUS, rozliczaniem wynagrodzeń, odprowadzaniem podatków itp.

Z kim warto nawiązać współpracę?

Osoby odpowiedzialne za rekrutację w dużym stopniu wpływają na dalszą działalność firmy i jej rozwój. Dobra agencja pracy w Katowicach w swojej bazie posiada pracowników o szerokich kwalifikacjach. Z jej pomocą można znaleźć zarówno tzw. podstawową siłę roboczą, jak i wysoko wykwalifikowanych specjalistów o zaawansowanych umiejętnościach.

Ważne jest, aby umowy były elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta. Najlepsze biuro pośrednictwa pracy w Katowicach deleguje osoby idealnie dobrane do konkretnych potrzeb i wydaje fakturę zbiorczą za wszystkie usługi. Istotna jest także możliwość wymiany kadry, gdy obecna nie spełni oczekiwań.

News Reporter