Hybryda french — dlaczego warto?

Obecnie znane i stosowane są różne rodzaje stylizacji paznokci. Zdecydowanie jednak najmodniejsze są tzw. hybrydy, czyli stylizacja łącząca w sobie naturalność z przedłużoną trwałością —  dzięki utwardzaniu uzyskanej powłoki w lampie UV lub LED. Oczywiście ten rodzaj stylizacji może dawać różne efekty na paznokciach. Czy popularny francuski manicure będzie tu dobrym wyborem? Zdecydowanie tak —  przekonaj się o tym!

Dlaczego warto stawiać na francuski manicure?

Ten sposób malowania paznokci święcił triumfy przed laty, tak naprawdę jednak nie wyszedł z mody. Nadal wiele kobiet uważa, że jest to najbardziej elegancki sposób ozdabiania płytek, dający piękny, ale dyskretny i świetny efekt. Na taki rodzaj stylizacji warto zatem stawiać zawsze wtedy, kiedy nie wypada mieć kolorowych paznokci, co dotyczy na przykład pracownic biura bądź uczennic. French wygląda naturalnie, ale jednocześnie pięknie zdobi, jest zatem idealnym kompromisem między bardziej odważnym manicure a jego zupełnym brakiem.

Poza tym daje on rozliczne efekty. Przede wszystkim ceniony jest ze względu na elegancki wygląd oraz dawanie wrażenia schludności. To zatem doskonałe uzupełnienie eleganckiej stylizacji, co nie zawsze można powiedzieć o krzykliwych paznokciach, odpowiedniejszych raczej na wieczór i na imprezę. W dodatku wiele pań ceni fakt, że pomalowane pastelowymi kolorami płytki, z białymi końcówkami, wydają się dłuższe. Zresztą ten rodzaj stylizacji wcale nie potrzebuje długich paznokci, przeciwnie, najlepiej prezentuje się na krótszych.

Hybryda —  sposób na trwały efekt

Czy hybrydy french to dobre rozwiązanie? To zdecydowanie idealny miks elegancji, dyskretnego efektu oraz trwałości. Na opcję tę powinny postawić panie chcące cieszyć się idealnym manicure przez kilka tygodni. Oczywiście, jeśli nie potrafi się samodzielnie stworzyć perfekcyjnego frencha (nie znosi on bowiem żadnych niedociągnięć i nierówności), warto wybrać się do kosmetyczki. W sprzedaży są bowiem lakiery znacznie ułatwiające to zadanie.

Piękne paznokcie to piękne dłonie!

Ile kobiet, tyle gustów dotyczących wyglądu i sposobu malowania paznokci. French to zdecydowana klasyka, niewychodząca z mody, zawsze odpowiednia i pasująca wszystkim. W wersji hybrydowej zaś zapewnia trwały efekt na długi czas.

News Reporter