Profesjonalna wymiana szybki iPhone 11 w serwisie

Zbity ekran smartfona to usterka, z którą spotyka się wielu użytkowników takiego sprzętu. Jeśli urządzenie jest w dobrym stanie, warto zastanowić się nad wymianą jego szybki. Sprawdź, jak serwisy wykonują profesjonalną naprawę tak uszkodzonego telefonu iPhone 11!

Możliwość wymiany samego szkła zależy od stanu ekranu telefonu

Gdy oddasz do naprawy telefon Apple ze zbitym frontem, serwisanci zaczną od jego przetestowania. Konsekwencją takiego pęknięcia nierzadko jest także uszkodzenie wyświetlacza lub panelu odpowiedzialnego za wykrywanie dotyku. Wymiana szkła jest możliwa, jeśli oba powyższe elementy są sprawne. W przeciwnym wypadku serwis zmienia całą górną część obudowy wraz z ekranem.

Wymiana szybki w iPhone 11 – jak przebiega?

Naprawa sprzętu Apple z uszkodzonym szkiełkiem jest dość skomplikowana. Wynika to z faktu, że wymiana szybki w iPhone 11 to wieloetapowy proces, na który składa się m.in.:

  • odseparowanie ekranu od przedniej obudowy – jest przyklejony,
  • regeneracja, która obejmuje m.in. usunięcie starego kleju i przygotowanie do ponownej laminacji,
  • pozycjonowanie wyświetlacza w nowym panelu frontowym,
  • trwałe połączenie wszystkich elementów z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Wymianę ekranu telefonu Apple najlepiej zlecić fachowcom

Do naprawy telefonu Apple ze zbitym ekranem potrzeba zarówno wiedzy oraz doświadczenia, jak i specjalistycznych narzędzi. Ważne są także dobrej jakości, oryginalne części, do których dostęp mają tylko autoryzowane serwisy. Z tego powodu czynność tę warto zostawić w rękach specjalistów.

News Reporter