Twój garaż blaszany

Jeszcze kilka lat temu oferty producentów popularnych „blaszaków” były mocno ograniczone – inwestorzy mogli wybierać spośród kilku podstawowych modeli. Obecnie firmy produkujące garaże blaszane proponują znacznie szerszy katalog produktowy, przez co zasadne staje się pytanie: jak wybrać projekt idealny dla własnych potrzeb? Sprawdź najciekawsze propozycje!

Czym charakteryzują się garaże z blachy?

Wysoka jakość, nowoczesna estetyka, funkcjonalność oraz szeroki wybór dostępnych rozmiarów i modeli – dzisiejsze blaszaki niewiele mają wspólnego z dawnymi konstrukcjami. Współczesny garaż z blachy to przede wszystkim bardzo trwały i często wykonany w efektownej kolorystyce obiekt, który doskonale wpisuje się w nowoczesną architekturę, komponując się z domem oraz pozostałą infrastrukturą na posesji.

Obiekty blaszane drewnopodobne

Przykładem oryginalnej stylistyki są obiekty z blachy, która dzięki swojej efektownej fakturze do złudzenia imituje naturalne deski. Pionowe lub poziome ułożenie drewnopodobnych paneli czyni konstrukcje tego typu nowoczesną alternatywą dla standardowego blachotrapezu.

Blaszak w dowolnym kolorze z palety RAL

Alternatywą dla osób, które nie chcą rezygnować z efektownej kolorystyki, a jednocześnie oczekują czegoś innego niż motyw drewnopodobny, jest garaż blaszany  pomalowany na wybrany odcień z palety RAL. Rozwiązanie to z pewnością docenią zarówno ci, którzy chcą, by dodatkowa zabudowa na działce nawiązywała do kolorystki elewacji, jak i fani modnych ostatnio barw, jak grafit czy antracyt.

Garaże blaszane ocynkowane

Wytrzymałość oraz przystępna cena to największe zalety konstrukcji z profili stalowych, zabudowanych blachą ocynkowaną. Tego rodzaju garaż przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie prostotę, jednocześnie oczekując wysokiej odporności na korozję oraz czynniki atmosferyczne.

Jaki garaż wybrać?

Klienci zainteresowani zakupem blaszaka mogą wybierać z bogatej gamy rozwiązań. To, jaki obiekt najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom, jest kwestią indywidualną. Mając jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, można zasięgnąć porady ekspertów – doświadczeni producenci tego rodzaju konstrukcji z pewnością udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię kwestie i pomogą wybrać odpowiedni model.

News Reporter