Wymiana szybki iPhone 11

Smartfony marki Apple słyną z bardzo wysokiej jakości wykonania. W efekcie ich usterki zwykle wynikają z nieprawidłowej eksploatacji. Najpowszechniejszą z nich jest zbicie wyświetlacza – sprawdź już teraz, jak naprawić tak uszkodzony telefon!

Zbiłeś szybkę w telefonie iPhone? Zleć jej wymianę w serwisie!

Usiadłeś na smartfonie schowanym w kieszeni albo upuściłeś go z większej wysokości na twarde podłoże? Każde z tych zdarzeń może mieć negatywny wpływ na wyświetlacz, prowadząc m.in. do:

  • zbicia szkiełka ochronnego,
  • uszkodzenia układu odpowiedzialnego za rejestrowanie „dotyku”,
  • awarii ekranu.

Jeśli spotkała Cię pierwsza z powyższych usterek, powinieneś skontaktować się z serwisem. W przypadku telefonów iPhone wymiana szybki jest bardzo opłacalna. Z racji dużej wartości tego sprzętu marki Apple, szczególnie nowszych modeli, np. 11 Pro czy Pro Max, koszt takiej usługi serwisowej będzie relatywnie niski.

Jak wygląda wymiana szkła w iPhone 11?

Bardzo istotne jest aby tego typu naprawą zajął się profesjonalny serwis. W przypadku smartfonów marki Apple wymiana szkła wyświetlacza wymaga zarówno dużego doświadczenia, jak i dostępu do specjalistycznych narzędzi. Element ten jest przyklejony, dlatego należy usuwać go z wyjątkową ostrożnością aby ograniczyć ryzyko uszkodzenia ekranu lub układu odpowiedzialnego za funkcję „dotyku”.

Po zdemontowaniu potłuczonej szybki ramka telefonu musi zostać dokładnie oczyszczona oraz odtłuszczona. Montaż nowej powinien odbywać się w warunkach próżniowych i przy użyciu wysokiej jakości kleju. W celu uzyskania odpowiedniej trwałości połączenia do ściśnięcia sklejanych ze sobą elementów wykorzystuje się prasę ciśnieniową.

iPhone 11 z zepsutym ekranem zawsze warto oddać do serwisu!

W przypadku telefonów iPhone 11 wymiana szybki jest bardzo opłacalną usługą serwisową. Jednak pamiętaj, że w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia uszkodzeniu może ulec także cały ekran lub jego układ „dotyku”. W takiej sytuacji również warto zdecydować się na naprawę – dobry serwis zajmie się montażem nowego wyświetlacza!

News Reporter